Mistrzostwa Świata Juniorów – Czechy 2017 – runda 2

Przed nami 2 runda rozgrywek o Mistrzostwo Świata Juniorów. Przez pierwszą rundę przeszliśmy jak burza, bez straty seta – oprócz nas takim wynikiem mogą się pochwalić jeszcze Rosja i Brazylia, ale z nimi spotkać się możemy dopiero w rundzie finałowej. Jest lepiej, niż w Meksyku. Tam mogliśmy walczyć tylko o miejsca 9 – 16, zajęliśmy miejsce 9. Optymistycznie patrzymy w przyszłość, ale nie zapeszamy. Trzymamy tylko mocno zaciśnięte kciuki ❤

12.30
Polska 3:2 Chiny (25:13,18:25,23:25,25:18,15:8)
P_2 P_3
27 VI
17.30
Kuba 3:2 Iran (25:22,25:23,19:25,13:25,15:8)
P_2 P_3
28 VI
12.30
Iran 3:2 Chiny (25:17,23:25,26:24,20:25,15:10)
12.30
Kuba 3:1 Chiny (25:21,25:23,24:26,27:25)
P_2 P_3
29 VI
17.30
Polska 3:2 Iran (27:29,25:21,20:25,25:20,15:11)
P_2 P_3
GRUPA F
27 VI
15.00
Rosja 3:1 Argentyna (25:23,25:15,27:29,25:19)
P_2 P_3
27 VI
20.00
Kanada 1:3 Brazylia (15:25,25:19,23:25,16:25)
P_2 P_3
28 VI
15.00
Brazylia 3:0 Argentyna (25:20,25:23,25:23)
P_2 P_3
28 VI
20.00
Rosja 3:1 Kanada (28:26,25:27,25:21,25:13)
P_2 P_3
29 VI
15.00
Kanada 3:2 Argentyna (23:25,21:25,25:22,25:22,15:11)
P_2 P_3
29 VI
20.00
Rosja 3:2 Brazylia (25:20,21:25,30:28,19:25,17:15)
17.30
Czechy 2:3 USA (23:25,26:24,25:21,18:25,7:15)
17.30
Czechy 2:3 Włochy (25:23,14:25,25:23,18:25,16:18)
P_2 P_3
GRUPA H
27 VI
15.00
Turcja 3:1 Ukraina (19:25,25:20,25:17,25:20)
P_2 P_3
27 VI
20.00
Maroko 1:3 Japonia (19:25,20:25,25:22,21:25)
P_2 P_3
28 VI
15.00
Japonia 1:3 Ukraina (23:25,14:25,26:24,21:25)
20.00
Turcja 1:3 Japonia (21:25,22:25,25:23,20:25)
P_2 P_3

13 thoughts on “Mistrzostwa Świata Juniorów – Czechy 2017 – runda 2

1. Grają z Iranem, Po drugim secie jest 1:1. Taki stan gwarantuje im pierwsze miejsce w grupie bez względu na to jakim wynikiem zakończy się to spotkanie,

Polubienie

• Oczywiście wyżej napisane jest bujdą na resorach. Wygrana Persów za 3 pkt im daje 1 miejsce w grupie, A właśnie Persowie już prowadzą 2:1.

Polubienie

• Jest 2:2 i 1 miejsce w grupie. Teraz wygrać tb i wywalić Persów z półfinałów bo gra się z nimi bardzo ciężko. Spekulując, przegrana może spowodować drugi mecz z nimi o medal brązowy (oczywiście przy nieszczęśliwym rozwoju wypadków).

Polubienie

2. Może jutro wieczorem uda mi się wrócić do cywilizacji, wstawię 3 rundę. Na razie w pocie czoła uzupełniłam wyniki drugiej – na telefonie to wyzwanie…

Polubienie

3. Pingback: Mistrzostwa Świata Juniorów – Czechy 2017 – runda 3 | Siatka na Oku